DAF Multisupport – servisní smlouva

Více než jen opravy a údržba

Na míru přizpůsobená řešení oprav a údržby. Při podnikání v oblasti přepravy nákladů vše směřuje k maximalizaci efektivity a minimalizaci nákladů: nejvyššímu možnému zisku na ujetý kilometr.

Služba DAF MultiSupport nabízí celou řadu servisních balíčků oprav a údržby, které zvýší provozuschopnost, přispějí ke kontrole nákladů a sníží rizika. Sami si určíte úroveň služeb s možností rozšíření na vybavení pro přívěsy nebo konstrukci.

Poskytujeme flexibilní pokrytí v tuzemsku i zahraničí, které zajišťuje dokonale udržovaný vozový park a maximální dostupnost vozidel. Důležité je, že se můžete soustředit na svoji hlavní obchodní činnost.


Výhody DAF Multisupport

  • Kompletní finanční kontrola
  • Zvýšená zůstatková hodnota
  • Vlastnictví bez starostí
  • Úspora času, úsilí a peněz
  • Maximální provozuschopnost a optimální výkon vozidla
  • Důkladně vyškolení technici společnosti DAF v každém servisním středisku, kteří poskytují odborné rady, servis a podporu
  • Získáte klid, který vám umožní soustředit se na hlavní obchodní činnost
  • Vozidlo je vždy ve špičkovém stavu
  • Zlepšujeme vaše celkové náklady na vlastnictví!

Flexibilní balíčky za pevnou cenu

Služba DAF MultiSupport vám pomůže využít váš vozový park opravdu na maximum. Naše balíčky nabízejí na míru přizpůsobené řešení servisu pro všechny způsoby využití vozidel po dobu až 8 let.

  Care⁺ Xtra care Flex care Full care
Údržba
Plánovač servisu pro opravy a údržbu
Opravy pohonné jednotky  
Opravy mimo pohonnou jednotku    
Opravy opotřebení    
Podpora v případě poruchy  
Služba Uptime plus    
Zákonné kontroly
Full Care Connected      
Customer Notifications
Reporty  
Další služby  

Vy jezdíte – my se staráme

Dealer DAF se postará o plánování údržby vozidel a administrativu za vás. Díky tomu se můžete soustředit na hlavní činnosti s vědomím, že vozový park bude vždy v dokonalém stavu.

Pevná cena na kilometr

Flexibilní služba oprav a údržby vám zajistí maximální jistotu za fixní cenu na kilometr a plnou finanční kontrolu, čímž zabrání nepříjemným (a nákladným) překvapením.

Maximální dostupnost vozidla

Váš dealer vezme v úvahu vaše potřeby, způsob využití vozidla, konfiguraci vozidla a platné prohlídky vyplývající ze zákona a vytvoří optimalizovaný plán údržby, který je nejvhodnější pro vaše vozidlo i pro váš typ přepravy. V případě poruchy nebo jakékoli jiné neočekávané situace se můžete stoprocentně spolehnout na službu DAF ITS.

Vyšší zůstatková hodnota

Používání originálních dílů DAF se promítne nejen do vyšší spolehlivosti a odolnosti vozidla, ale projeví se také vyšší zůstatkovou hodnotou vozidla.