SERVISNÍ TECHNIK PARDUBICE

Co budete dělat?

  • Přijímat servisní zakázky, vyřizovat záručních opravy a reklamace
  • Plánovat a řídit proces oprav, zodpovídat za dodržování termínů a kvalitu oprav
  • Vést skupinu mechaniků, rozdělovat práci a kontrolovat postup práce

Co nabízíme?

  • Zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci v příjemném pracovním prostředí
  • Kvalitní zaškolení
  • Věrnostní odměny, vánoční prémie
  • Jazykové kurzy, slevy na prodávaný sortiment a služby
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na životní/penzijní pojištění
  • 3 dny zdravotního volna navíc
  • Firemní akce

Koho hledáme?

  • Máte vzdělání a praxi odpovídajícího směru – SŠ technického směru s maturitou, nejlépe obor autoopravárenství
  • Jste technicky zdatný/á, zajímá vás svět automobilů
  • Máte velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování a vyjednávací schopnost
  • Jste samostatný/á, spolehlivý/á a odpovědný/á za svou práci
  • Ovládáte práci na PC a nevadí vám administrativa
  • Vlastníte řidičské oprávnění skupiny B a jste aktivní řidič/ka
  • Výhodou je vaše zkušenost s vedením lidí a ŘP skupiny C

V případě zájmu zasílejte svůj životopis na e-mail: kariera@napatrucks.cz

Nebo kontaktujte manažera poprodejních služeb pana  Tomáše Petra – tel: 606 640 332