Upravit stránku

TRP – Truck & Trail parts

Nabídka programů TRP Trailer, All Makes Parts a Workshop Consumables vyvinutých a distribuovaných společností DAF Trucks.

Nabídka programů TRP Trailer, All Makes Parts a Workshop Consumables vyvinutých a distribuovaných společností DAF Trucks obsahuje nejširší výběr náhradních dílů. A nejenom to; díky špičkovým distribučním centrům a jednou z nejvýše hodnocených sítí prodejců si mohou být provozovatelé jisti vynikající dodávkou náhradních dílů a servisními službami.

Každý náhradní díl, nabízený v rámci TRP, je pečlivě vybírán u prvotřídních výrobců se světovou pověstí, takže DAF může s plnou důvěrou poskytovat záruku na všechny díly s vědomím, že provozovatelé mohou od každého dílu očekávat spolehlivost a efektivitu. 

Jakkoli je cena důležitá, DAF chápe, že dodávky a služby jsou pro současné provozovatele rozhodující, protože pokuty za pozdní doručení a promeškané termíny způsobené závadami dílů mohou být vyšší než vlastní cena dílu. 

I zcela zběžný pohled na výrobce, kteří jsou partnery společnosti DAF, znovu každého provozovatele ujistí, že s programem TRP DAF vždy dojede!  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.