Upravit stránku

prodej a pronájem vozidel

Společnost CEE Logistics a. s. rozšiřuje flotilu o vozidla DAF

Areál společnosti NAPA TRUCKS spol. s r. o., autorizovaného dealera značky DAF v Pardubicích, zaplnila vozidla DAF XF 480 FAR Low Deck. Stalo se tak u příležitosti slavnostního předání nových vozidel společnosti CEE Logistics a. s. Celkem bude letos tomuto zákazníkovi předáno čtrnáct vozidel DAF XF.

DAF představuje vozidlo řady CF s plně elektrickým pohonem

Společnost DAF Trucks uvede ve spolupráci se společností VDL v letošním roce do provozu a předá svým významným zákazníkům první sérii nákladních vozidel CF Electric. Vozidla disponují nejmodernější technologií VDL E-Power, která neprodukuje žádné emise a je téměř bezhlučná. Vozidla pro provozní zkoušky vyrobí společnost DAF, kompletní montáž elektrické výzbroje pak provede VDL Groep. Projekt je ukázkou úzké spolupráce obou společností v oblasti elektrifikace užitkových vozidel.

Zcela nový elektronický katalog TRP

Společnosti DAF Trucks a PACCAR Parts představují zbrusu nový elektronický katalog dílů „TRP eCatalogue“. Více než 70 000 dílů pro všechny značky nákladních vozidel a přívěsů v 17 jazycích najdete na www.trpparts.com.

DAF LF 2016 EDITION S ÚDRŽBOU NA ROK ZDARMA

DAF LF je skvěle připraven na celou řadu aplikací. Nyní i s údržbou na rok zdarma.

DAF XF zvolen „Fleet Truck of the Year“

DAF XF byl při udělování prestižních cen Motor Transport Awards 2016 zvolen za Fleet Truck of the Year (Fleetové nákladní vozidlo roku). Díky tomu získala společnost DAF již šesté vítězství během posledních devíti let. Společnost DAF obdržela toto ocenění při oficiálním ceremoniálu v Londýně, kterého se zúčastnilo 1 600 předních zástupců z oblasti dopravy a průmyslu.

Společnost ALUKOV pořizuje pět nových vozidel DAF

Společnost ALUKOV pořizuje pět nových vozidel DAF

Šetřete s dvoj-palivovým systémem Dieselmix

Dieselmix je systém přestavby vznětového motoru na dvou-palivový, který pak automaticky pracuje na směs nafty a plynu. Kromě výrazné snížení spotřeby nafty systém nabízí i snížení hlučnosti motoru, lepší výkon, emise, ...

50 let výroby DAF v Belgii

- První kabina sjela z výrobní linky 5. května 1966
- V roce 1971 byla doplněna výroba náprav
- Investice ve výši 600 milionů eur v posledních 15 letech
- Denní výroba 200 kabin a 450 náprav
- 2 200 zaměstnanců, 170 belgických dodavatelů

„EcoTwin“ se zúčastní testu European Truck Platooning Challenge

Společnosti DAF Trucks, TNO, NXP a Ricardo vytvořily konsorcium Eco Twin, jež se zúčastní testu European Truck Platooning Challenge, který organizuje nizozemské ministerstvo infrastruktury a životního prostředí a který se uskuteční ve středu 6. dubna. Cílem testu je získat od vlád povolení k celoevropskému testování ve velkém měřítku, a to pro soupravy vozidel, které jsou bezdrátově propojené (technologie "platooning"). To umožňuje soupravám vozidel jet velmi blízko za sebou, což představuje výhody z hlediska spotřeby paliva a tím pádem i emisí CO2, bezpečnosti a plynulosti dopravy.

Společnost MD logistika rozšiřuje svůj vozový park o dalších deset tahačů DAF

Společnost MD logistika z Dašic na Pardubicku rozšiřuje svůj vozový park o deset tahačů nizozemského výrobce DAF, které dodává jeden z předních dealerů značky v Česku, společnost NAPA Trucks.

Společnost DAF roste na evropském trhu

Tržní podíl společnosti DAF Trucks v kategorii těžkých nákladních vozidel (celkové hmotnosti nad 16 tun) na evropském trhu se v roce 2015 zvýšil na 14,6 %. „Dosáhli jsme růstu téměř na všech hlavních trzích,“ říká Richard Zink, člen představenstva společnosti DAF, odpovědný za marketing a prodej. „Naše vozidla mají nejnižší náklady na kilometr a nabízí nejlepší poměr ceny a hodnoty. To jsou hlavní důvody, které stojí za tímto růstem.“

SPECIÁLNÍ NABÍDKA CONSTRUCTION

Stavební sezóna klepe na dveře a DAF pro vás připravil kombinaci toho nejlepšího - CF Construction se sklápěcí nástavbou Meiller.

DAF LF 2016 EDITION

Společnost DAF představuje rozsáhlý program vylepšení oblíbené řady LF. S optimalizovanými poháněcími soustavami a novými spoilery a límci. S ještě více možnostmi pro co nejefektivnější nakonfigurování vašeho vozidla podle vašich specifických požadavků. Pro ještě větší zisk z každého kilometru.

Nosorožci ze ZOO Dvůr Králové jezdí po Evropě vozidly DAF

Nosorožci Bantu a Pamir, které přepravovali zaměstnanci ZOO Dvůr Králové, cestovali po Evropě vozidlem DAF LF. Bantu, nosorožec tuponosý (širokohubý), mířil ze zoologické zahrady v německém Augsburgu do zoo Pairi Daiza v Belgii. Odsud se pak vezl Pamir do východočeského Dvora Králové nad Labem.

Společnost DAF představuje „tiché“ rozvážkové vozidlo řady LF

Další „tiché vozidlo“ DAF

PACCAR uvádí na severoamerický trh motor PACCAR MX-11

Motor PACCAR MX-11 jako nová alternativa k motoru MX-13 pro tahače Kenworth a Peterbilt

DAF Virtuální Showroom

Společnost DAF nabízí prohlídku vozidel ve 3D virtuální prodejně – showroomu.

Společnost DAF představuje LF 2016 Edition

Rozsáhlý program inovací pro co nejnižší spotřebu 

Program DAF Transport Efficiency pro autobusy a autokary

Při příležitosti veletrhu Busworld Kortrijk rozšířila společnost DAF působnost svého programu DAF Transport Efficiency také na segment autobusů a autokarů.

Novinky DAF na amsterdamském veletrhu

Společnost DAF oznámila rozšíření výrobních kapacit