Upravit stránku

Tahače DAF vozí závodní speciály Buggyra pod vlajkou NAPA TRUCKS

Automobily DAF pardubického prodejce NAPA TRUCKS přivezou závodní tahače Buggyra do Mostu, kde se koná o víkendu 2. až 4. září 2016 mistrovství Evropy.

Spolupráce mezi společností NAPA TRUCKS a závodním týmem Buggyra, za který letos jezdí Češi Adam Lacko a Jiří Forman, začala v roce 2015. "A vlastně náhodou. Závodnímu týmu Buggyra dodáváme náhradní díly a jak se říká, slovo dalo slovo a další spolupráce byla na světě," vysvětluje vedoucí poprodejních služeb NAPA TRUCKS Tomáš Petr a rozkrývá systém vzájemné spolupráce: "Nespočívá jen v půjčování tahačů DAF závodnímu týmu Buggyra pro přepravu jejich speciálů, jde také o zajišťování přeprav přímo společností NAPA TRUCKS." Tahače DAF prodejce NAPA TRUCKS najezdí ročně pro Buggyru desítky tisíc kilometrů. "Nejde pouze o vozy pro mistrovství Evropy tahačů nebo Světového poháru v cross-country soutěžích, převážíme také speciály pro Rallye Dakar, či vozidla Buggyry pro další různé akce," doplňuje Tomáš Petr.

Spolupráce mezi NAPA TRUCKS a Buggyrou vychází z ústní gentlemanské dohody. "Jsme partneři, věříme si, nepotřebujeme smlouvy na papíře. Vše jsme stvrdili podáním rukou a to je pro nás závazné," popisuje neobvyklý obchodní svazek Tomáš Petr. Logistický manažer Buggyry Petr Marek dodává: "Věřím, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat ke spokojenosti obou stran. Pro společnost NAPA TRUCKS zajišťujeme ukázky našich závodních vozidel, testovací jízdy a prohlídky závodnického a servisního zázemí při jejich zákaznických akcích a našich závodech. Zákazníci NAPA TRUCKS tak mají možnost setkat se neformálně s našimi jezdci i konstruktéry a mechaniky a prohlédnout si závodní speciály."

 

DAF XF Euro 6 společnosti NAPA TRUCKS vozí závodní speciály Buggyra a zároveň doplňuje stánek stáje při závodech.
DAF XF Euro 6 společnosti NAPA TRUCKS vozí závodní speciály Buggyra a zároveň doplňuje stánek stáje při závodech.
Tahače DAF XF Euro 6 společnosti NAPA TRUCKS přepravují také dakarské speciály Buggyra.
Tahače DAF XF Euro 6 společnosti NAPA TRUCKS přepravují také dakarské speciály Buggyra.
Foto: BUGGYRA Media