Upravit stránku

Nová modelová řada LF

Pure Excellence

V souladu s naší filozofií DAF Transport Efficiency jsme provedli celou řadu inovací populárního modelu LF a rozvážková doprava tak dosáhla další úrovně dokonalosti.

 • Nové pohonné jednotky pro maximální úsporu paliva
 • Skvěle připraven pro snadnou a rychlou montáž nástaveb
 • Svěží design exteriéru
 • Luxusní nový interiér
 • Lepší výhled z kabiny díky oknu ve spodní části dveří spolujezdce
 • Systém pro správu vozového parku DAF Connect pro maximální efektivitu dopravy

Nový DAF LF posunuje spolehlivost, životnost, manévrovatelnost a komfort na zcela novou úroveň a stává se měřítkem ve své třídě. Díky ještě vyššímu užitečnému zatížení a ještě vyšší efektivitě je nový DAF LF první volbou mezi rozvážkovými vozidly pro majitele i řidiče. Zkrátka: Pure Excellence.

DAF Transport Efficiency přináší Pure Excellence

Mezi přednosti modelu LF náleží nejvyšší užitečná hmotnost v oboru, bezkonkurenční manévrovatelnost, dlouhá životnost a skvělý komfort a vstřícnost vůči řidiči. Nyní jsme posunuli úspěšné rozvážkové vozidlo LF ještě o krok dále, abyste mohli dosahovat ještě vyšší ziskovosti než dříve. 
Výsledkem je nový DAF LF.


Program DAF Transport Efficiency

Nejlepší spotřeba paliva ve své třídě

 • Nový motor PACCAR s obsahem 3,8 litru v modelu „LF City“ pro městský provoz
 • Rychlejší převodové poměry zadní nápravy určené pro použití při nižších otáčkách motoru
 • Automatická převodovka Allison je nyní k dispozici pro špičkový 19tunový model LF

Nový DAF LF nabízí široký výběr motorů. Patří mezi ně výkonný čtyřválec o zdvihovém objemu 4,5 litu PACCAR PX-5 a šestiválec o zdvihovém objemu 6,7 litru  PACCAR PX-7. Upravený řídicí software, zdokonalené sání vzduchu a udržování provozní teploty motoru a výfukového systému vede ke zvýšení maximálního točivého momentu. Ten je navíc dostupný již při nižších otáčkách motoru. V kombinaci s dalšími vylepšeními motoru je výsledkem úspora paliva až 6 %.


Velký výběr rozvorů

 • Velký výběr rozvorů kol s délkami až 6,90 metru
 • Lze používat nástavby o délkách více než 9 metrů a dosáhnout maximální nosnosti
 • Nádrže paliva s objemem až 1 240 litrů pro delší dojezd; tím se optimalizuje dostupnost a řidiči to umožňuje doplňovat palivo tam, kde jsou ceny paliva nejnižší

Díky velkému výběru rozvorů kol, optimalizovaným motorům PACCAR PX a převodovkám s vysokou účinností je nový DAF LF dostupný ve větším počtu variant než dříve. Zvláště nové modely LF150 a LF170 vybavené motorem PACCAR PX-4 a pětistupňovou manuální převodovkou jsou optimalizované pro rozvoz ve městech. Tato hbitá vozidla jsou lehčí, což zvyšuje jejich užitečné zatížení.


Maximální dostupnost vozidel

Robustní blok motorů a hlava válců jsou mimořádně odolné. Jsou zkonstruovány s ohledem na dlouhou životnost, maximální spolehlivost a nízkou hmotnost. Podle typu provozu lze prodloužit servisní intervaly až na 60 000 kilometrů. Motory PACCAR PX jsou navrženy se zřetelem na snadnou údržbu a maximální výkony při nízkých provozních nákladech.


Více podrobností o novém modelu LF

Provedení exteriéru

Provedení exteriéru

Vynikající design exteriéru dodává novému DAF LF výrazný a přívětivý vzhled. Vozidlo je tak skvělou reklamou vaší společnosti. 
Provedení Interiéru

Provedení Interiéru

Řidič, který má k dispozici komfort, je lepší řidič. Proto hraje interiér u nového DAF LF tak důležitou roli. Od okamžiku, kdy řidič nastoupí do kabiny, si užívá ten nejvyšší standard pohodlí, snadného ovládání a bezpečnosti.

Poháněcí soustava

Poháněcí soustava

Nový DAF LF je dodáván s širokou škálou motorů, převodovek a poměrů zadních náprav - můžete si tedy být jistí, že dostane vozidlo, které vyhovuje vašim potřebám.
Podvozek

Podvozek

Dokonalý základ, na kterém můžete stavět.
 • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kontakty

NAPA TRUCKS spol. s r. o.
Semtín 100
533 53 Pardubice

info@napatrucks.cz
Tel: +420 464 628 621

Všechny kontakty