ASISTENT / KA SERVISU ÚSTÍ NAD LABEM

Co budete dělat?

  • komunikovat se zákazníky
  • přejímat a předávat servisované vozy
  • vytvářet kalkulace zakázek, zaznamenávat do systému a kontrolovat jejich zpracování
  • vystavovat faktury za provedené služby
  • vést agendu pojistných událostí a revizí
  • spolupracovat při zajištění chodu servisu v nepřítomnosti servisního technika
  • zajišťovat marketingovou podporu firemních akcí

Co vám nabízíme?

  • práci v malém přátelském kolektivu
  • moderní pracovní prostředí
  • jazykové kurzy a další vzdělávání
  • slevy na prodávaný sortiment a služby
  • věrnostní odměny
  • předvánoční prémie
  • dotované stravování
  • kulturní a sportovní akce
  • zvýhodněné mobilní tarify

Koho hledáme?

  • máte vzdělání odpovídajícího směru – SŠ s maturitou, praxi na obdobné pozici
  • jste komunikativní a máte příjemné vystupování
  • umíte pracovat samostatně, spolehlivě a pečlivě
  • přistupujete aktivně k řešení svěřených úkolů, máte výborné organizační schopnosti
  • vlastníte řidičské oprávnění skupiny B, jste aktivní řidič/ka

Termín nástupu:  dle dohody

V případě zájmu zasílejte svůj životopis na e-mail: kariera@napatrucks.cz

Nebo kontaktujte vedoucího pobočky v Ústí nad Labem pana Tomáše Pakantla – tel: 778 709 767

Při výběru zaměstnanců nehraje roli národnost, rasa, pohlaví, sexuální orientace, náboženské vyznání a věk.

Důležitá je zdravotní způsobilost, vzdělání, znalosti, zkušenosti a případná praxe v daném oboru.