Upravit stránku

Finanční služby

PACCAR Financial je spjat výhradně s odvětvím dopravy a přispívá k úspěchu těch, kteří se rozhodli pro nové či ojeté vozidlo DAF. Abychom pomohli držet Vaše podnikání ve správném směru, nabízíme řešení šitá na míru.
V Evropě, PACCAR Financial Europe nabízí svým zákazníkům širokou paletu finančních produktů a řešení šitých na míru. Jsme součástí DAF Trucks N.V. a proto jsme také hlavním partnerem pro financování nových i ojetých vozidel DAF. Na základě našich znalostí a zkušeností z odvětví dopravy Vám nabízíme profesionální řešení a širokou nabídku konkurenceschopných produktů. A to je ten důvod, proč financujeme více nových vozidel DAF, než kdokoli jiný. 

PACCAR Financial je významným partnerem s mezinárodními zkušenostmi pro financování Vašich vozidel. Díky bohatým znalostem z odvětví dopravy rozumíme Vašemu podnikání a chápeme Vaše obchodní i finanční potřeby. Nezáleží na tom, kam jezdíte, nebo co vozíte. U nás máte jistotu, že Vám pomůžeme řídit Vaši finanční flexibilitu a zvýšit ziskovost Vašeho podnikání. 

Sídlíme v prostorách DAF Trucks a všechny naše finanční produkty a služby připravujeme ve spolupráci s evropskou sítí autorizovaných dealerů DAF. 

Naši obchodní zástupci jsou připraveni odpovědět na všechny Vaše dotazy týkající se finančních produktů společnosti PACCAR Financial. 

PACCAR Financialpdf5.79 MB

PACCAR Financial

PACCAR Financial – PRAVIDLA PRO VRÁCENÍ VOZIDLApdf2.23 MB

PACCAR Financial – PRAVIDLA PRO VRÁCENÍ VOZIDLA


Co a jak financujeme

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.