Upravit stránku

DAF LF Euro 6 - Ušito na míru vašim potřebám

Vyvinutý speciálně pro využití ve stavebnictví, kde je vyžadována pravidelná jízda v terénu. Vozidla CF Construction mají díky zvětšenému nájezdovému úhlu a větší světlé výšce dobrou schopnost jízdy v terénu.

Nová řada LF Euro 6 obsahuje kompletní nabídku hospodárných vozů pro rozvoz zboží. Jejich vývoj zcela vycházel ze snahy dosáhnout maximální hospodárnosti pro provozovatele a co nejjednodušší obsluhy pro řidiče. V důsledku toho řada LF Euro 6 nastavuje novou laťku ohledně užitného zatížení, úspory paliva a provozuschopnosti Zároveň je nepřekonatelně praktická.


Stvořen pro vaše potřeby

  • Přední kola modelu LF mají úhel natočení až 90°, čímž se dosahuje nejmenšího poloměru otáčení ve své třídě a optimální manévrovatelnosti.
  • Akumulátory mají větší rezervu, takže časté používání spouštěcího zadního čela neovlivňuje provozuschopnost.
  • Přední nápravy nabízí vysoké technické užitné zatížení, které zabraňuje přetížení, což je důležité v případě částečného naložení.
  • Systém vytápění a větrání je mimořádně výkonný a obnoví rychle vnitřní klima i při otvírání dveří.

Nový model LF Euro 6 je důkladně promyšlený do posledního detailu. Je zcela připraven pro práci při rozvozu zboží. Pro jakýkoliv úkol ohledně rozvozu zboží existuje ve třídě 7,5 až 19 tun řešení LF ušité přímo na míru. Ať už dáváte přednost čemukoliv, nabízí na svou třídu díky nízké pohotovostní hmotnosti špičková užitné zatížení. To podporuje hospodárnost, stejně jako nabídka moderních čtyř- a šestiválcových motorů PACCAR s výkony od 112 kW/150 k do 231 k/310 k. Výkonné, spolehlivé, hospodárné a čisté. Díky servisním intervalům až 60 000 kilometrů je maximalizována provozuschopnost.

Nový design zajišťuje novému modelu LF Euro 6 skvělý vzhled. Zcela nový interiér s novou přístrojovou deskou se zabudovaným Výkonnostním asistentem řidiče představuje nejlepší pracovní prostředí pro řidiče. Nový podvozek je absolutně plochý a nanejvýš přívětivý pro výrobce karoserií.

Ať už hledáte tuhý podvozek nebo tahač, ať už si zvolíte denní kabinu, prodlouženou kabinu nebo spací kabinu – vždy je tu model LF dokonale vhodný pro vaše potřeby rozvozu zboží.


  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kontakty

NAPA TRUCKS spol. s r. o.
Semtín 100
533 53 Pardubice

info@napatrucks.cz
Tel: +420 464 628 621

Všechny kontakty