Upravit stránku

DAF LF Euro 6 - Interiér

I ve zcela novém interiéru modelu LF uplatňuje společnost DAF standardy nejvyšší kvality své vlajkové lodi XF. Výsledek: optimální pracovní prostředí pro řidiče.

Řidič, který je odpočatý, jezdí lépe. Z toho důvodu je interiér nového modelu LF stejně vysoké kvality jako vlajková loď XF. Výsledek: optimální pracovní prostředí pro řidiče. Díky použití teplých barev se bude každý řidič v kabině okamžitě cítit jako doma. Materiály, instalace a povrchová úprava nového interiéru jsou praktické a snadno se čistí. V důsledku toho interiér vždy vypadá svěže a úhledně.


Prostě nasedněte a odjeďte

  • Multifunkční volant je možné plně nastavovat a nijak nezakrývá výhled na zcela nový přístrojový panel.
  • Systém vytápění a větrání má mimořádně velkou kapacitu. Teplota v interiéru se tak vždy rychle dostane na příjemnou hodnotu.
  • Nová sedadla je možné plně nastavovat a poskytují maximální pohodlí.
  • Zcela nová přístrojová deska, na které jsou všechny ovládací prvky perfektně na dosah. Přirozeně začleňuje i Výkonnostního asistenta řidiče společnosti DAF.
Díky použití teplých barev se bude každý řidič v kabině okamžitě cítit jako doma. Interiér nového modelu DAF LF nabízí:
  • Plně nastavitelná sedadla kvůli optimálnímu a snadnému používání.
  • Novou přístrojovou desku s novým snadno čitelným přístrojovým panelem a jasný barevný displej s Výkonnostním asistentem řidiče DAF.
  • Nový multifunkční volant s integrovanými ovládacími prvky.
  • Systém vytápění a větrání s mimořádně velkou kapacitou při udržování příjemných teplot.

Optimální přístupnost

Při rozvozu zboží řidič mnohokrát za den nastupuje do kabiny a zase z ní vystupuje. Proto je nový model LF optimálně přístupný, a to díky dveřím, které se otevírají dokořán (90 stupňů), v kombinaci s praktickýmosvětlením interiéru.

Systémvytápění a větránímá mimořádněvelkou kapacitu. Teplota v interiéru se tak vždy rychle dostane na příjemnou hodnotu.

U lehkých modelů LF (s koly 17,5 palce), bylazachovánanízká výškapodlahy89 cm.Těžšíverze s koly19,5a22,5 palce majívýšku podlahy98 cm a111 cm.


Mnoho úložných možností

Především přirozvozu zboží řidičpotřebujemnohopraktickýchvariant, kam ukládat věci.Protonový modelLF nabízíaobjemný azamykatelnýúložný prostorna tunelu motorus doplňkovou možnostípro uloženíněčeho na víku.

V případě, že je modelLFvybaven automatizovanou převodovkouAS-Tronic,je k dispozici dalšíúložný prostor na přístrojové descevedleřidiče,napříkladna dodací listy a zápisník. Krom tohojsou zde úložné prostoryvedveřníchpanelech,na zadnístěně kabinyje připevněnáúložná síťkaadva úložné prostoryse nacházejí nadčelním sklem.

Nad čelním sklem na řidičově straně jsou k dispozicičtyři sloty DIN pro a.o.digitálnítachograf, který jetaksnadno přístupný
Prodlouženádenníkabina a spací kabinamají také standardně tři dalšíuzamykatelné úložnéschránkyza sedadly.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kontakty

NAPA TRUCKS spol. s r. o.
Semtín 100
533 53 Pardubice

info@napatrucks.cz
Tel: +420 464 628 621

Všechny kontakty