Upravit stránku

DAF CF Euro 6 - Ušito na míru vašim potřebám

Variabilní univerzální vozidlo DAF: nová řada CF Euro 6. Ideální nákladní vozidlo pro rozmanité použití Od stavebnictví po rozvoz zboží.

Všestranné univerzální vozidlo od společnosti DAF: nová řada CF Euro 6. Ideální nákladní vůz pro rozmanité využití – od stavebnictví po rozvoz zboží. Díky nízkým provozním nákladům, dokonalému pohodlí pro řidiče a především nesrovnatelné všestranností. Díky třem variantám kabiny, třem motorům a mnoha konfiguracím náprav a podvozku, nabízí nový model CF Euro 6 řešení na míru pro všechny přepravní potřeby.


Nejlepší variabilita

Nový model DAF CF Euro 6 nabízí řešení šitá na míru. Ať už si vyberte jakoukoliv verzi, všechny modely CF mají na svou třídu díky nízké pohotovostní hmotnosti špičkové užitné zatížení. Příčinou je hlavně zcela nový podvozek, který je zároveň lehký i pevný. Tento totálně plochý podvozek je snem každého výrobce karoserií: jeho práce nikdy nebyla tak snadná.

Vybrat si můžete ze tří šestiválcových motorů s výkonem 164 kW/220 k až 375 kW/510 k. Výkonné, spolehlivé, hospodárné a čisté.

Provedení nového modelu CF Euro 6 je robustní, ale přesto elegantní, promyšlené a na první pohled mimořádně funkční. Optimální aerodynamika a maximální chlazení zajišťují nízkou spotřebu paliva.

Zcela nový interiér nabízí ideální pracovní prostředí. A to díky vynikající přístupnosti, nejpohodlnějšímu lůžku ve své třídě a největšímu prostoru ve své třídě.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kontakty

NAPA TRUCKS spol. s r. o.
Semtín 100
533 53 Pardubice

info@napatrucks.cz
Tel: +420 464 628 621

Všechny kontakty