Upravit stránku

DAF CF Euro 6 - Interiér

Řada DAF CF jek dispozici s praktickou kabinou Day Cab, prostornou kabinou Sleeper Cab a mimořádně prostornou kabinou Space Cab, poskytující jedinečnou výšku 223 centimetrů. K tomu ještě více bezpečnosti a pohodlí.

Jízda

 • Nová přístrojová deska je kompletně navržená kolem řidiče, se všemi ovládacími prvky dokonale v dosahu.
 • Všechny spínače, páčky a přístroje jsou přesně na tom správném místě. Pro pohodlné a bezpečné řízení.
 • Řidič má skvělý výhled na nový přístrojový panel s nádhernými barevnými displeji.
 • Výkonnostní asistent řidiče DAF (DPA) pomáhá řidiči jet tak hospodárně, jak je to jen možné.
 • Nový nastavitelný čtyřpaprskový volant s volitelným airbagem se pohodlně drží a nezakrývá přístroje. Levá a pravá tlačítka jsou logicky seskupena podle funkcí pro informace a zábavu či pro řízení.
 • Nová sedadla nabízí skvělé pohodlí a snadné ovládání díky mimořádným možnostem nastavení. Nové je nastavení opěradla ve výšce ramen a výškové nastavení integrovaných bezpečnostních pásů. Volitelně je dostupné dvoukrokové větrání a vytápění.
 • K vytvoření ideální polohy sezení také významně přispívají pedály. Nový plynový pedál poskytuje díky nové elektronice ještě lepší postupné působení. Brzdový pedál je navíc nyní zavěšeného typu a vytváří tak větší prostor pro nohy řidiče.

Kabina nového modelu CF nabízí ideální pracovní prostředí. K tomu ještě více bezpečnosti, pohodlí a snadného ovládání. Optimální přístupnost, skvělá poloha sezení a ergonomické umístění ovládacích prvků, to vše přispívá k maximálnímu pohodlí při jízdě, spolu se systémem klimatizace s optimální cirkulací vzduchu.

Výkonnostní asistent řidiče DAF (DPA) pomáhá řidiči jet tak hospodárně, jak je to jen možné. Centrální barevný displej informuje o spotřebě paliva, chování brzd, předpovídá dopravní situace a ukazuje optimální okamžik pro změnu rychlostního stupně. Asistent DPA motivuje řidiče k tomu, aby z modelu CF dostal s minimálním úsilím to nejlepší.


Obytný prostor

 • Každá verze kabiny nového modelu CF nabízí řidiči spoustu místa. S maximální pozorností na řízení, odpočinek a spánek.
 • S celkovým úložným prostorem 900 litrů nastavuje nová kabina DAF CF Space Cab opět standard ve své třídě. Tři velké úložné oddíly nad čelním sklem nabízejí prostor i pro mikrovlnnou troubu.
 • Velký úložný prostor na tunelu motoru má dva praktické držáky láhve nebo šálku.
Řada DAF CF je k dispozici s denní kabinouspací kabinou velmi prostornou kabinou Space CabDíky celkovému objemu 11 m3 je kabina CF Space Cab nejprostornější kabinou ve své třídě a výšce interiéru 2,23 metrů se v tomto segmentu nic nevyrovná.

Spánek

 • Kabina Sleeper Cab se dodává standardně s lůžkem širokým 70 cm (60 cm za sedadly), dlouhým 202 cm a silným 12 cm, aby bylo možné spát ve vynikajícím pohodlí.
 • Volitelně je model CF možné vybavit pohodlnými matracemi Xtra silnými 15 cm a přibližně 800 pozinkovanými taštičkovými pružinami. K dispozici je samozřejmě i horní lůžko (188 x 60 x 12 cm).
Společnost DAF byla vždy jedničkou, co se týče pohodlného spaní. Nový model CF má chytře uspořádaný spací prostor s velkou jednodílnou matrací pro pořádný noční odpočinek.
 • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kontakty

NAPA TRUCKS spol. s r. o.
Semtín 100
533 53 Pardubice

info@napatrucks.cz
Tel: +420 464 628 621

Všechny kontakty