Upravit stránku

DAF CF Euro 6 - Exteriér

Provedení modelu DAF CF Euro 6. Robustní, elegantní a funkční. Optimální aerodynamika zajišťuje ideální proudění vzduchu a taki nízkou spotřebu paliva.

Provedení exteriéru

 • Výrazná a stylová mřížka výrazně přispívá k účinnému chlazení motoru a dosažení nejnižší možné spotřeby paliva.
 • Nejvíce přitahuje pozornost impozantní pochromovaný pruh s logem DAF v antracitové barvě přímo nad mřížkou. Společnosti nákladní automobilové přepravy těží z velkého panelu nad logem, díky kterému mohou nákladní vozidlo opatřit svým názvem nebo logem.
 • Nový model CF vydrží nějaké ťuknutí: má pevný ocelový nárazník, který je pozinkovaný kvůli maximální výdrži. Sofistikovaný design přispívá k maximálnímu chlazení motoru a optimální aerodynamice.
 • Snadné nastupování a vystupování: důležitý požadavek v této třídě. Díky jedinečnému přístupu do kabiny ve stylu schodiště a nízké výšce podlahy. Nový tvar schůdků také zabraňuje tomu, aby řidič botami poškrábal lak.
 • Šikovné schůdky nad nárazníkem umožňují snadné čištění čelního skla.
Při vývoji nového modelu CF se společnost DAF zřetelně inspirovala vlastnostmi vysoce oceňovaného modelu Euro 6 XF. Na to poukazuje atraktivní design interiéru. Výrazná a dobře integrovaná horní a dolní mřížka přispívá k jednoznačné podobnosti s ostatními modely, která je dále posílena centrálně umístěným chromovým panelem s logem DAF.

Vnější osvětlení

 • Světlomety modelu CF mají standardně integrovaná světla pro denní svícení pro vynikající viditelnost ve dne a jako volitelná možnost jsou dostupná jedinečná hlavní světla LED od společnosti DAF.
 • Nová jsou také volitelná světla pro zatáčení v nárazníku, která při manévrování a zatáčení svítí ve směru jízdy a nabízejí tak vyšší bezpečnost.
 • Zaparkovanému nákladnímu vozidlu hrozí nebezpečí. Z toho důvodu je nový model CF vybavený zámky nejnovější generace, které se ovládají důmyslně navrženým klíčem. Ten má také integrované dálkové ovládání, které umožňuje kontrolovat osvětlení vozidla a zajistit tak maximální bezpečnosti a optimální pohodlí.
 • Jako doplňkové střešní osvětlení vyvinula společnost DAF integrovaná světla Skylights, dostupná výhradně u kabiny CF Space Cab. Aby auto mělo ještě větší charakter. Díky optimální aerodynamice se v porovnání s obvyklými světly na střeše kabiny dosahuje dalších úspor paliva.
 • Minimalizace poškození znamená nižší náklady a žádná neplánovaná zpoždění. Nové kryty světlometů jsou proto vyrobeny z nerozbitného materiálu Lexan.
 • Žárovky je možné rychle vyměňovat díky praktickým kontrolním otvorům.
Volitelná technologie LED pro světlomety se zavádí jako první v odvětví nákladních automobilů. S největším světelným výkonem, maximální životností a nejnižší spotřebou energie.

Aerodynamika

 • Nové rohové deflektory vedou proudění vzduchu tak, aby kliky dveří zůstávaly čisté. Řidiči to rozhodně ocení.
 • Atraktivní design přední části pokračuje do nových aerodynamických blatníků, mezinápravových spoilerů a deflektorů. Pro ideální proudění vzduchu a nízkou spotřebu paliva.
Při konstrukci nového modelu CF věnovala společnost DAF velkou pozornost optimalizaci proudění vzduchu. Nově navržený nárazník z pozinkované oceli se zabudovanými usměrňovači vzduchu přispívá k lepšímu chlazení motoru a nejnižší možné spotřebě paliva. Nově jsou také navrženy blatníky, boční límce a mezinápravové spoilery, a to s cílem optimalizovat aerodynamiku a snížit hromadění nečistot.
 • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kontakty

NAPA TRUCKS spol. s r. o.
Semtín 100
533 53 Pardubice

info@napatrucks.cz
Tel: +420 464 628 621

Všechny kontakty