Upravit stránku

DAF CF Euro 6

Nový model DAF CF Euro 6 zavádí nový standard.Díkynízkým provozním nákladům, dokonalémupohodlí pro řidičea předevšímnesrovnatelnévšestranností. Díky třemvariantám kabiny, třem motorůma mnoha konfiguracímnáprav apodvozku: nabízí nový model CF Euro 6 řešení na míru pro všechny přepravní potřeby!
Ušito na míru vašim potřebám

Ušito na míru vašim potřebám

Variabilní univerzální vozidlo DAF: nová řada CF Euro 6. Ideální nákladní vozidlo pro rozmanité použití Od stavebnictví po rozvoz zboží.
Exteriér

Exteriér

Provedení modelu DAF CF Euro 6. Robustní, elegantní a funkční. Optimální aerodynamika zajišťuje ideální proudění vzduchu a taki nízkou spotřebu paliva.
Interiér

Interiér

Řada DAF CF jek dispozici s praktickou kabinou Day Cab, prostornou kabinou Sleeper Cab a mimořádně prostornou kabinou Space Cab, poskytující jedinečnou výšku 223 centimetrů. K tomu ještě více bezpečnosti a pohodlí.
Poháněcí soustava

Poháněcí soustava

Nový model CF Euro 6 nabízí hospodárné hnací soustavy s širokou nabídkou nejmodernějších motorů PACCAR. Od 290 do 510 k s výkonnými motorovými brzdami. S manuální převodovkou s přímým záběrem a přeběhem nebo automatizovanou převodovkou AS Tronic.
Podvozek

Podvozek

Lehký a pevný podvozek vede k maximálnímu užitnému zatížení a díky tomu i nejvyšší možné návratnosti. Vysoká tuhost a zadní odpružení Stabilink zajišťují stabilní ovládání.
CF Construction

CF Construction

Vyvinutý speciálně pro využití ve stavebnictví, kde je vyžadována pravidelná jízda v terénu. Vozidla CF Construction mají díky zvětšenému nájezdovému úhlu a větší světlé výšce dobrou schopnost jízdy v terénu.
  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kontakty

NAPA TRUCKS spol. s r. o.
Semtín 100
533 53 Pardubice

info@napatrucks.cz
Tel: +420 464 628 621

Všechny kontakty