Upravit stránku

Modelové řady DAF

Nová modelová řada CF a XF

Nová modelová řada CF a XF

Pure Excellence

Naše filozofie DAF Transport Efficiency nás přivedla k přepracování modelů DAF CF a XF, které nyní stanovují novou úroveň dokonalosti. Nové modely DAF staví na vynikající reputaci našich vozidel Euro 6. Mají všechny výhody, na něž jsme zvyklí, např. nejlepší spolehlivost ve své třídě, životnost a efektivitu, a bezkonkurenční pohodlí pro řidiče; tyto výhody jsme nyní posunuli o velký krok dále.

LF 2016 EDITION

LF 2016 EDITION

Společnost DAF představuje rozsáhlý program vylepšení oblíbené řady LF. S optimalizovanými poháněcími soustavami a novými spoilery a límci. S ještě více možnostmi pro co nejefektivnější nakonfigurování vašeho vozidla podle vašich specifických požadavků. Pro ještě větší zisk z každého kilometru.
DAF XF Euro 6

DAF XF Euro 6

MISTROVSKÝ KOUSEK! DAF XF zvítězil ve 3 kategoriích v European Truck Challenge 2014. DAF XF se stal podruhé v řadě mistrem v kategorii nejnižších provozních nákladů. A nejen to! Odborníci z celé Evropy se shodli na tom, že DAF XF je jedničkou také v kategorii spotřeby paliva a v zavádění inovací.
DAF CF Euro 6

DAF CF Euro 6

Nový model DAF CF Euro 6 zavádí nový standard.Díkynízkým provozním nákladům, dokonalémupohodlí pro řidičea předevšímnesrovnatelnévšestranností. Díky třemvariantám kabiny, třem motorůma mnoha konfiguracímnáprav apodvozku: nabízí nový model CF Euro 6 řešení na míru pro všechny přepravní potřeby!
DAF LF Euro 6

DAF LF Euro 6

Nový model LF nabízí vše, co očekáváte od moderního nákladního vozu pro rozvoz zboží. Je svižný, umožňuje vynikající přístupnost a může se pochlubit prvotřídními jízdními vlastnostmi. Hodně zastávek a rozjíždění, rychlé nakládání a vykládání: to vše nový model LF zvládá bez námahy. Se zcela novým interiérem s veškerým myslitelným pohodlím pro řidiče. A se širokou nabídkou motorů, převodovek a převodových poměrů zadní nápravy. Pro optimální výkon.
DAF CF Euro 6 - Silent

DAF CF Euro 6 - Silent

Nový model CF Silent splňuje podmínky pro certifikaci Quiet Truck (tiché nákladní vozidlo).
  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Kontakty

NAPA TRUCKS spol. s r. o.
Semtín 100
533 53 Pardubice

info@napatrucks.cz
Tel: +420 464 628 621

Všechny kontakty